@pascaline Er is best een kans dat dat om e.o.a. saaie logistieke reden is zoals "we verkopen veel meer gezoet dan ongezoet, daarom kunnen we gezoet veel groter inkopen, en is het dus per pak een stuk goedkoper". Schaalvoordelen kunnen hele vreemde prijsverschillen opleveren.